Teamsamenstelling











Teamsamenstelling



dinsdag, januari 31, 2017 Beheerder Hotak 68 Competitieartikelen 1012
Najaar 2018      
       
Senioren      
       
Senioren 1 - Hoofdklasse Senioren 5 - 5e Klasse
       
Gert Gosselink   Kees Overbeeke  
Eric Kuijper   Miranda de Bil  
Johan 't Hooft   Frans Verboven  
Roald Vos   Nico van Wiltenburg  
Peter van Oevelen   Bas Suijkerbuijk  
    Roland van de Bogart  
Senioren 2 - 1e Klasse   Wesley van Dongen  
       
Stefanie van den Heuvel van Genegen Senioren 6 - 7e Klasse
Dennis Overbeeke      
Edwin Kommers   Rudy van Leeuwen  
Roland van den Heuvel   Mark Alberti  
Sophie Dijkers   Claudia van der Poel  
    Bas Rongen  
Senioren 3 - 3e Klasse   Piet van Hoek  
    Erna Ridder  
Jelle Kuijper   Jaqueline Ritzen  
Martijn Withagen      
Frank Dingemans      
Patrick van Loon      
       
Senioren 4 - 5e Klasse      
       
Kees Adriaanse      
Toon van Loon      
Alfons Govers      
Theo den Ouden      
       
       
Jeugd      
       
Jeugd 1 - Landelijk A   Jeugd 4 - 3e Klasse Junioren(aangevraagd)
       
Jason Broos   Jasmijn de Vogt  
Dennis Hu   Kyana Vroomen  
Davey Hu   Maarten van Zundert  
    Tobias van Geffen  
Jeugd 2 - Landelijk C(aangevraagd)    
    Jeugd 4 - 5e Klasse Junioren
Youri Aarden      
Rianne de Vogt   Joey Belloni  
Ronny Peeters   Michael de Jong  
    Laura Veraart  
Jeugd 3 - Junioren Hoofdklasse(aangevraagd) Larissa Kil  
    Baran Demirel  
William Mastenbroek      
Bas Suijkerbuijk      
Richard Abdullah      
       
Speeldagen en tijden      
       
Vrijdag 20.00 uur Senioren 2, 3, 4, 5 en 6  
Zaterdag 14.00 uur Senioren 1 en Jeugd 1, 2, 3, 4 en 5  
maandag, juni 11, 2018 Beheerder Hotak 68 64
Najaar 2018
Senioren
 
Senioren 1
Hoofdklasse
Gert Gosselink
Eric Kuijper
Johan 't Hooft
Roald Vos
Peter van Oevelen
 
Senioren 2
1e Klasse
Stefanie van den Heuvel
Dennis Overbeeke
Edwin Kommers
Roland van den Heuvel
Sophie Dijkers
 
Senioren 3
3e Klasse
Jelle Kuijper
Martijn Withagen
Frank Dingemans
Patrick van Loon
 
Senioren 4
5e Klasse
Kees Adriaanse
Toon van Loon
Alfons Govers
Theo den Ouden
 
Senioren 5
5e Klasse
Kees Overbeeke
Miranda de Bil
Frans Verboven
Nico van Wiltenburg
Bas Suijkerbuijk
Roland van de Bogart
Wesley van Dongen
 
Senioren 6
7e Klasse
Rudy van Leeuwen
Mark Alberti
Claudia van der Poel
Bas Rongen
Piet van Hoek
Erna Ridder
Jaqueline Ritzen
 
Jeugd
 
Jeugd 1
Landelijk A
Jason Broos
Dennis Hu
Davey Hu
 
Jeugd 2
Landelijk C (aangevraagd)
Youri Aarden
Rianne de Vogt
Ronny Peeters
 
Jeugd 3
Junioren Hoofdklasse (aangevraagd)
William Mastenbroek
Bas Suijkerbuijk
Richard Abdullah
 
Jeugd 4
3e Klasse Jun. (aangevraagd)
Jasmijn de Vogt
Kyana Vroomen
Maarten van Zundert
Tobias van Geffen
 
Jeugd 5
5e Klasse Jun.
Joey Belloni
Michael de Jong
Laura Veraart
Larissa Kil
Baran Demirel
 
Speeldagen en tijden
 
Vrijdag 20.00 uur
Senioren 2, 3, 4, 5 en 6
Zaterdag 14.00 uur
Senioren 1 en Jeugd 1, 2, 3, 4 en 5