Standen Jeugd











Standen Jeugd



zondag, januari 28, 2018 Beheerder Hotak 68 158
 Najaar 2019        
         
Laatst bijgewerkt 24-3-2019
         
 Jeugd 1 - Kampioensgroep - Poule A      
         
Swift (D) 1 6 40    
Rega 1 6 39    
Amsterdam 1 6 34    
HTTV-070 1 6 31    
Hotak '68 1 6 30    
Never Despair 1 6 26    
SKF 1 6 22    
HelwegenPeters/Westa 1 6 18    
         
Jason Broos 18 11 61%  
Dennis Hu 9 2 22%  
Davey Hu 9 4 44%  
Bram van Kuijck 18 10 56%  
         
 Jeugd 2 - Landelijk B - Poule C  
         
Scylla 1 8 60    
HTTC 1 6 32    
Stiphout 1 6 31    
DOV 1 7 30    
A'66-Salamanders 1 7 24    
Hotak '68 2 6 23    
         
Youri Aarden 15 9 60%  
Rianne de Vogt 18 7 39%  
Ronny Peeters 18 4 22%  
         
Jeugd 3 - Jun. Hoofdklasse - Poule A      
         
Valkenswaard 1 6 41    
Smash '76 1 6 35    
Never Despair 3 6 31    
Stiphout 2 6 28    
Flash 1 6 24    
Hotak '68 3 6 21    
         
Bas Suijkerbuijk 15 7 47%  
William Mastenbroek 18 9 50%  
Richard Abdullah 15 3 20%  
         
 Jeugd 4 - Jun. 3e Klasse - Poule A      
         
Belcrum 1 5 35    
Hotak '68 4 5 31    
The Back Hands 2 6 26    
De Batswingers 1 5 25    
TTC Middelbug 3 5 13    
         
Kyana Vroomen 15 11 73%  
Jasmijn de Vogt 15 7 47%  
Maarten van Zundert 3 3 100%  
Tobias van Geffen 9 6 67%  
         
 Jeugd 5 - Jun. 3e Klasse - Poule B      
         
Smash 1 6 48    
TIOS '51 4 6 30    
De Batswingers 2 6 30    
Belcrum 1 6 25    
Rally 1 6 24    
Hotak '68 5 6 23    
         
Joey Belloni 12 6 50%  
Michael de Jong 14 12 86%  
Laura Veraart 11 1 9%  
Larissa Kil 0 0 0%  
Baran Demirel 8 0 0%  

 

zondag, januari 28, 2018 Beheerder Hotak 68 3404
 Najaar 2019   Laatst bijgewerkt 24-3-2019  
               
        Ges = Gespeeld      
 Jeugd 1 - Kampioensgroep - Poule A     Gew = Gewonnen Ges Gew  
               
Swift (D) 1 6 40   Jason Broos 18 11 61%
Rega 1 6 39   Dennis Hu 9 2 22%
Amsterdam 1 6 34   Davey Hu 9 4 44%
HTTV-070 1 6 31   Bram van Kuijck 18 10 56%
Hotak '68 1 6 30          
Never Despair 1 6 26          
SKF 1 6 22          
HelwegenPeters/Westa 1 6 18          
               
 Jeugd 2 - Landelijk B - Poule C        
               
Scylla 1 8 60   Youri Aarden 15 9 60%
HTTC 1 6 32   Rianne de Vogt 18 7 39%
Stiphout 1 6 31   Ronny Peeters 18 4 22%
DOV 1 7 30          
A'66-Salamanders 1 7 24          
Hotak '68 2 6 23          
               
Jeugd 3 - Jun. Hoofdklasse - Poule A            
               
Valkenswaard 1 6 41   Bas Suijkerbuijk 15 7 47%
Smash '76 1 6 35   William Mastenbroek 18 9 50%
Never Despair 3 6 31   Richard Abdullah 15 3 20%
Stiphout 2 6 28          
Flash 1 6 24          
Hotak '68 3 6 21          
               
 Jeugd 4 - Jun. 3e Klasse - Poule A              
               
Belcrum 1 5 35   Kyana Vroomen 15 11 73%
Hotak '68 4 5 31   Jasmijn de Vogt 15 7 47%
The Back Hands 2 6 26   Maarten van Zundert 3 3 100%
De Batswingers 1 5 25   Tobias van Geffen 9 6 67%
TTC Middelbug 3 5 13          
               
 Jeugd 5 - Jun. 3e Klasse - Poule B              
               
Smash 1 6 48   Joey Belloni 12 6 50%
TIOS '51 4 6 30   Michael de Jong 14 12 86%
De Batswingers 2 6 30   Laura Veraart 11 1 9%
Belcrum 1 6 25   Larissa Kil 0 0 0%
Rally 1 6 24   Baran Demirel 8 0 0%
Hotak '68 5 6 23