Standen Jeugd











Standen Jeugd



zondag, januari 28, 2018 Beheerder Hotak 68 144
 Najaar 2019        
         
Laatst bijgewerkt 17-3-2019
         
 Jeugd 1 - Kampioensgroep - Poule A      
         
Rega 1 5 39    
Swift (D) 1 5 30    
Amsterdam 1 5 27    
HTTV-070 1 5 25    
Never Despair 1 5 22    
Hotak '68 1 5 21    
SKF 1 5 19    
HelwegenPeters/Westa 1 5 17    
         
Jason Broos 15 8 53%  
Dennis Hu 9 2 22%  
Davey Hu 6 1 17%  
Bram van Kuijck 15 8 53%  
         
 Jeugd 2 - Landelijk B - Poule C  
         
Scylla 1 7 51    
HTTC 1 5 28    
Stiphout 1 5 26    
DOV 1 6 25    
Hotak '68 2 5 21    
A'66-Salamanders 1 6 16    
         
Youri Aarden 15 9 60%  
Rianne de Vogt 15 6 40%  
Ronny Peeters 15 3 20%  
         
Jeugd 3 - Jun. Hoofdklasse - Poule A      
         
Valkenswaard 1 5 34    
Never Despair 3 5 29    
Smash '76 1 5 27    
Stiphout 2 5 23    
Flash 1 5 19    
Hotak '68 3 5 18    
         
Bas Suijkerbuijk 15 7 47%  
William Mastenbroek 15 7 47%  
Richard Abdullah 12 2 17%  
         
 Jeugd 4 - Jun. 3e Klasse - Poule A      
         
Belcrum 1 4 29    
Hotak '68 4 4 27    
De Batswingers 1 5 25    
The Back Hands 2 5 18    
TTC Middelbug 3 4 11    
         
Kyana Vroomen 12 9 75%  
Jasmijn de Vogt 12 6 50%  
Maarten van Zundert 3 3 100%  
Tobias van Geffen 9 6 67%  
         
 Jeugd 5 - Jun. 3e Klasse - Poule B      
         
Smash 1 5 41    
TIOS '51 4 5 24    
Belcrum 1 5 22    
De Batswingers 2 4 20    
Rally 1 4 17    
Hotak '68 5 5 16    
         
Joey Belloni 9 3 33%  
Michael de Jong 11 9 82%  
Laura Veraart 8 0 0%  
Larissa Kil 0 0 0%  
Baran Demirel 8 0 0%  

 

zondag, januari 28, 2018 Beheerder Hotak 68 3044
 Najaar 2019   Laatst bijgewerkt 17-3-2019  
               
        Ges = Gespeeld      
 Jeugd 1 - Kampioensgroep - Poule A     Gew = Gewonnen Ges Gew  
               
Rega 1 5 39   Jason Broos 15 8 53%
Swift (D) 1 5 30   Dennis Hu 9 2 22%
Amsterdam 1 5 27   Davey Hu 6 1 17%
HTTV-070 1 5 25   Bram van Kuijck 15 8 53%
Never Despair 1 5 22          
Hotak '68 1 5 21          
SKF 1 5 19          
HelwegenPeters/Westa 1 5 17          
               
 Jeugd 2 - Landelijk B - Poule C        
               
Scylla 1 7 51   Youri Aarden 15 9 60%
HTTC 1 5 28   Rianne de Vogt 15 6 40%
Stiphout 1 5 26   Ronny Peeters 15 3 20%
DOV 1 6 25          
Hotak '68 2 5 21          
A'66-Salamanders 1 6 16          
               
Jeugd 3 - Jun. Hoofdklasse - Poule A            
               
Valkenswaard 1 5 34   Bas Suijkerbuijk 15 7 47%
Never Despair 3 5 29   William Mastenbroek 15 7 47%
Smash '76 1 5 27   Richard Abdullah 12 2 17%
Stiphout 2 5 23          
Flash 1 5 19          
Hotak '68 3 5 18          
               
 Jeugd 4 - Jun. 3e Klasse - Poule A              
               
Belcrum 1 4 29   Kyana Vroomen 12 9 75%
Hotak '68 4 4 27   Jasmijn de Vogt 12 6 50%
De Batswingers 1 5 25   Maarten van Zundert 3 3 100%
The Back Hands 2 5 18   Tobias van Geffen 9 6 67%
TTC Middelbug 3 4 11          
               
 Jeugd 5 - Jun. 3e Klasse - Poule B              
               
Smash 1 5 41   Joey Belloni 9 3 33%
TIOS '51 4 5 24   Michael de Jong 11 9 82%
Belcrum 1 5 22   Laura Veraart 8 0 0%
De Batswingers 2 4 20   Larissa Kil 0 0 0%
Rally 1 4 17   Baran Demirel 8 0 0%
Hotak '68 5 5 16